Oferta archiwalna

Specjalista ds. uzgodnień i umów użyczenia nieruchomości

2 600,00 zł

Oferta archiwalna.

Dane kontaktowe niedostępne.

umowa o pracę

Specjalista ds. uzgodnień i umów użyczenia nieruchomości Kielce, praca nieruchomości Kielce, praca Specjalista ds. uzgodnień Kielce

Nasza oferta:

-Stabilne zatrudnienie (umowa o pracę) w dynamicznie rozwijającej się firmie,

-Prywatną opiekę medyczną oraz ubezpieczenie grupowe,

-Niezbędne narzędzia pracy (telefon, laptop, samochody poolowe),

-Pracę w zgranym, otwartym i rozwijającym się zespole,

-Realny i bezpośredni wpływ na rozwój firmy.

Twoje zadania:

-Uzgadnianie i podpisywanie umów/porozumień udostępnienia nieruchomości z ich zarządcami/właścicielami w terenie,

-Wprowadzanie informacji do ewidencji w celu aktualizacji statusu pozyskiwanych zgód, umów i uzgodnień,

-Przeprowadzanie wizji lokalnych trasy projektowanych kabli oraz istniejącej infrastruktury przewidzianej do budowy sieci FTTH w zakresie wskazanym w aktualnych Zasadach przeprowadzania wizji lokalnych,

-Wykonywanie wizji adresowych lokali w zasięgu planowej do wybudowania sieci FTTH,

-Stosowanie przepisów dot. ochrony danych osobowych.

Nasze oczekiwania :

-Prawo jazdy kat. B (min. 2 lata), WARUNEK KONIECZNY

-Wykształcenie minimum średnie,

-Łatwość nawiązywania kontaktów,

-Komunikatywność i umiejętność współpracy,

-Determinacja i orientacja na cel,

-Dynamizm i wytrwałość w realizacji zadań,

-Dyspozycyjność i gotowość do pracy w terenie,

-Dobra znajomość MS Office.

Wymagania

Oferujemy

Klauzule informacyjne

Ważne do: 2019.01.01, wyświetleń: 918

nr ogłoszenia: 12